15.12.2008

ne mogu da se otmem utisku da je politika samo jedna obična goveđa kost bačena narodu da se za nju bori i glođe je nikad se ne upitavši ko je pojeo meso oko kosti

Vladimir nedić

Objavio: mojtext u 08:46
kategorija: Ostalo obavesti prijatelja| Komentara: (2)
pa " ekonomija " valjda ...ma šta to značilo
Poslao gulanfer u 10:37, 15.12.2008 | Link | |
\"ma koga briga , dobro je dok ima da se glodje\"..
Poslao kolja u 12:24, 15.12.2008 | Link | |