18.12.2008



Hej... pogledaj me…

Pogledaj ruku svoje delo

Cas Tuga
… cas neka nenadana Sreca

Jer mi vetar miluje obraze.

Hej… pogledaj me…

Dodirnula sam sve boje

Cula sam i krik tisane

Dizem ruke prema zvezdanom nebu

Kosmose – volim Te.

Cuj Me i pevaj mi tiho

Ostani mi najlepsi san

Samo zelim prijatelja kojeg nemam

Kojeg sam usnula

Rodjenog u najcistijoj zelji

Da mi obrise sve suze

Neisplakane…

Hej… Ne gledaj me.

Placem.




...htela sam trcati u sebi
htela sam da mi zvezde pricaju price
mislila sam
- sva sreca je u ceznji i slatkom bolu
htela popuniti neke praznine
htela sam pobeci od stvarnosti
od stihova slike pravila
bosonoga na trn se nabola
pa opet potrcala...


Neprocenjivo iskustvo...
Savijala sam se oko tebe - ne ocekujuci nista
Bezala sam od tebe - iako te nigde nije ni bilo
Trcala sam tebi - neznajuci ni ko si...
Bila sam ono sto nikad bila nisam
Postala sam ono - sto sam zelela.

Neprocenjivo iskustvo...,
rastrgnuti sebe na hiljadu delova
i sastaviti se.

Objavio: mojtext u 08:41
kategorija: Ljubavne pesme obavesti prijatelja| Komentara: (6)
Akcenat bi stavila na
"neprocenjivo iskustvo"
i
"postala sam ono shto sam zelela"

Toliko o metafizici
Poslao jedina u 08:51, 18.12.2008 | Link | |
....sastawiti se, ali ne biti isti kao pre raspada...
<br>fino...
Poslao LittleTrouble u 14:20, 24.12.2008 | Link | |
Nisam ista...,
ali to ce se primetiti
tek kad mi se realni problemi reshe.
Poslao blogerka7 u 18:11, 24.12.2008 | Link | |
Kad ce da stigne knjiga?
Onako kako smo se dogovorili,
poshalji Zorici.
Nemoj ko onaj lazljivi Pirocanac
Da je poslao knjigu
i da smo popili kafu
ah, ...blesav!
Poslao blogerka7 u 17:00, 25.12.2008 | Link | |
"Bila sam ono sto nikad bila nisam
Postala sam ono - sto sam zelela."

Bas tako... :-)
Poslao Anoniman u 15:47, 31.1.2009 | Link | |
Bash tako...
Poslao Anonimna11 u 15:58, 31.1.2009 | Link | |