18.12.2008
Hej... pogledaj me…
Pogledaj ruku svoje delo
Cas Tuga
… cas neka nenadana Sreca
Jer mi vetar miluje obraze.
Hej… pogledaj me…
Dodirnula sam sve boje
Cula sam i krik tisane
Dizem ruke prema zvezdanom nebu
Kosmose – volim Te.
Cuj Me i pevaj mi tiho
Ostani mi najlepsi san
Samo zelim prijatelja kojeg nemam
Kojeg sam usnula
Rodjenog u najcistijoj zelji
Da mi obrise sve suze
Neisplakane…
Hej… Ne gledaj me.
Placem.
...htela sam trcati u sebi
htela sam da mi zvezde pricaju price
mislila sam
- sva sreca je u ceznji i slatkom bolu
htela popuniti neke praznine
htela sam pobeci od stvarnosti
od stihova slike pravila
bosonoga na trn se nabola
pa opet potrcala...
Neprocenjivo iskustvo...
Savijala sam se oko tebe - ne ocekujuci nista
Bezala sam od tebe - iako te nigde nije ni bilo
Trcala sam tebi - neznajuci ni ko si...
Bila sam ono sto nikad bila nisam
Postala sam ono - sto sam zelela.
Neprocenjivo iskustvo...,
rastrgnuti sebe na hiljadu delova
i sastaviti se.
Akcenat bi stavila na
"neprocenjivo iskustvo"
i
"postala sam ono shto sam zelela"
Toliko o metafizici

....sastawiti se, ali ne biti isti kao pre raspada...
<br>fino...
Nisam ista...,
ali to ce se primetiti
tek kad mi se realni problemi reshe.
Kad ce da stigne knjiga?
Onako kako smo se dogovorili,
poshalji Zorici.
Nemoj ko onaj lazljivi Pirocanac
Da je poslao knjigu
i da smo popili kafu
ah, ...blesav!
"Bila sam ono sto nikad bila nisam
Postala sam ono - sto sam zelela."
Bas tako... :-)
Bash tako...
