17.12.2008



Hej... pogledaj me…

Pogledaj ruku svoje delo

Cas Tuga
… cas neka nenadana Sreca

Jer mi vetar miluje obraze.

Hej… pogledaj me…

Dodirnula sam sve boje

Cula sam i krik tisane

Dizem ruke prema zvezdanom nebu

Kosmose – volim Te.

Cuj Me i pevaj mi tiho

Ostani mi najlepsi san

Samo zelim prijatelja kojeg nemam

Kojeg sam usnula

Rodjenog u najcistijoj zelji

Da mi obrise sve suze

Neisplakane…

Hej… Ne gledaj me.

Placem.

made by "Jedina":-)
Objavio: mojtext u 09:27
kategorija: Ljubavne pesme obavesti prijatelja| Komentara: (4)
Bash lepo shto si objavio,
ali si trebao dodati i one dve,
ono... radi kompletnog Utiska
Poslao jedina u 16:46, 17.12.2008 | Link | |
suze čiste dušu
netreba ih uvek brisati
Poslao gulanfer u 17:13, 17.12.2008 | Link | |
Ako negde uz put ne izgubih dushu,
onda mi je najcistija na svetu
koliko sam suza prosula zbog blogovanja
i raznih kretena
al nemaaa vishe suzaaa...
Poslao jedina u 17:24, 17.12.2008 | Link | |
Bilo me je stid njihove sramote
Poslao jedina u 17:26, 17.12.2008 | Link | |