14.1.2009

tišina je onomatopeja padanja snega
Objavio: mojtext u 08:36
kategorija: obavesti prijatelja| Komentara: (1)
I kiša me tapatom odnosi u suglasja koja su bezzvučna
Poslao kisscat u 08:48, 14.1.2009 | Link | |