9.12.2008

Lutas  mojim  mislima  kao  lavirintom  I rusis  moju  tesko  stecenu  I stabilno  sazidanu  odbranu. Kao cigra se vrtim po kuli svoje samoce bezeci od tebe I u isto vreme trazeci nesto sto ne nalazim u tebi ili je tako duboko sakriveno I dobro cuvano.  Pruzis mi ruku za spas I jos ni ne otresem prasinu sa sebe, a ti me vec bacas nazad. Teces mi mislima kao ova reka pokraj koje koracam u sumrak moga zivota. Pusti da me bujica odnese neznano kud pusti ako vec ne zelis da me zadrzis ovakvu kakva sam, kao Antigona zazidana u ove zidine svoje osame

 I tihim koracima prolazis kroz moje snove

i kao dasak vetra dotaknes me

tek na javi vidim tragove tvoje

duboko urezane u meni

I svako novo budjenje sve mi teze pada

A svaki san mi sve krace traje...

I pusto je sve...

Objavio: mojtext u 08:09
kategorija: Ljubavne pesme obavesti prijatelja| Komentara: (2)
jako lijepo ...
osjecajno i snazno
Poslao silence u 08:20, 9.12.2008 | Link | |
Slažem se sa Silence!
Snažne misli...I Osjećajne....
Nisam davno pročitao ljepši teskst!
Ali, bit ću Tvoj vjerni čitatelj!!!

Ćao!
Poslao Svemirko u 15:30, 11.12.2008 | Link | |