27.11.2008

 

Jos uvek setam

obalom uspomena

 I trazim tvoje tragove u pesku.

 Kleknem

I

skoro pobozno

 zahvatim sakama pesak…

I

 pustam da tece

 kroz moje prste,

uvek s’ novom nadom

da necu ostati praznih ruku…

I

Neke druge ruke pisu

Neke nove lazi

I

Na tren mi zavaraju srce.

A

Srce k’o srce

Zeli da zeli

I

Zeli da voli

Sve dok I zadnja kap krvi

Ne presusi.

I

Opet me neke crne oci lazu

I

Opet slepo verujem

Mada

Znam

Izmigoljice mi sasvim

Neprimetno izmedju prstiju

Kao pesak

I

Opet cu biti sama…

 

 

PS Hvala Cecily 

 

Objavio: mojtext u 10:17
kategorija: Ljubavne pesme obavesti prijatelja| Komentara: (5)
O divne li pesme)
Poslao DANILOVICorNOT u 10:35, 27.11.2008 | Link | |
LIjepi stihovi,cecili...svaka cast
Poslao dejan u 12:18, 27.11.2008 | Link | |
mnogo mi se svidja pesma....
Poslao kolja u 17:20, 27.11.2008 | Link | |
Predivno...
Poslao Andjelina u 18:00, 27.11.2008 | Link | |
Hvala svima
Poslao Cecilia u 21:58, 27.11.2008 | Link | |