Zagubila se riječ
koju sam htjeo da kažem.
Osjetio sam nesnosnu potrebu da ''mrzim''.
Čežnja i eho ćutanja plovili su kroz noć.
Riječi su se bespovratno gubile
odlazeći nijemo,
u daljinu,
noseći sa sobom pritom poslednji djelić sna!!!
Zapitah se,da li ona zna da sam počeo da mrzim,sve!
Predmete,ljude,
sebe kao glavnog krivca za nešto,
valjda nepoznato i bezvrijedno.
Odgovor niotkud nije stizao
samo su daljine i dalje zurile u mene,a ja?
Ja se vratih na početak i krenuh
u
novu,staru grešku ili pobjedu...polako kroz vrijeme!
29.01.1996,godine
