20.11.2008

Zagubila se riječ

koju sam htjeo da kažem.

Osjetio sam nesnosnu potrebu da ''mrzim''.

Čežnja i eho ćutanja plovili su kroz noć.

Riječi su se bespovratno gubile 

odlazeći nijemo,

u daljinu,

noseći sa sobom pritom poslednji djelić sna!!!

Zapitah se,da li ona zna da sam počeo da mrzim,sve!

Predmete,ljude,

sebe kao glavnog krivca za nešto,

valjda nepoznato i bezvrijedno.

Odgovor  niotkud nije stizao

 samo su daljine i dalje zurile u mene,a ja?

Ja se vratih na početak i krenuh

 u

novu,staru grešku ili pobjedu...polako kroz vrijeme!

 

 

 

                                                                                                            29.01.1996,godine

 

 

 

Objavio: mojtext u 16:28
kategorija: Socijalne pesme obavesti prijatelja| Komentara: (3)
pjesmu poslao Spasojević Dejan
Poslao Anoniman u 16:37, 20.11.2008 | Link | |
divna pjesma..zaista ..naprijed dejo!!! sladjana
Poslao Anoniman u 00:03, 25.11.2008 | Link | |
Hvala Sladjana
Poslao Dejan u 00:09, 25.11.2008 | Link | |