moja najbolja drugarica je Marija Tanaskovic.Ona je veoma sweet friend .Volizurke kao ja voli Ameriku i najvise voli da ide u kupovinukao ja .Ono sto mi se kod nje svica jeste da ima smisao za humor.Neka deca ne vole da se zezaju kao nas dve sa drugima.
i mi smo mali davoli...... tako kazu deca iz nase okoline i kazu da nikad nisu videli tako naj drugarice koje se druze 24 sata.Ovaj blog sam posveti mojoj drugarici Maji koja zna da ti pomogne u sva cemu
i zelim dakazem da posetenjen blogkao i vi. za sve veliki KISSSSS

i veoma zaljubljena.Nekad volim da bezim iz skole i da se glupiram na casu kao na hemiji tu sam kao ,,pokvareno mleko!!! to kaze moja nastavnica hemije