Cao ja se zovem Aleksandra i dolazim iz gornjeg milanovca i imam 14 godina Kako znate mene su uhvatile lude bube kao i moju drugaricu Mariju.Mismo najbolje drugarice i naravno imamao iste probleme.Ja sam veoma ambiciozna
i veoma zaljubljena.Nekad volim da bezim iz skole i da se glupiram na casu kao na hemiji tu sam kao ,,pokvareno mleko!!! to kaze moja nastavnica hemije
.Ndamse da ce vam se svideti moj blog postosam ja jos pocetnik!!![]()



P.S. komala sam i gornji post...xD...kiss
u prijateljima si mi...