31.10.2008
moje lude bube

Cao ja se zovem Aleksandra i dolazim iz gornjeg milanovca i imam 14 godina Kako znate mene su uhvatile lude bube kao i moju drugaricu Mariju.Mismo najbolje drugarice i naravno imamao  iste probleme.Ja sam veoma ambiciozna i veoma zaljubljena.Nekad volim da bezim iz skole i da se glupiram na casu kao na hemiji tu sam kao ,,pokvareno mleko!!! to kaze moja nastavnica hemije.Ndamse da ce vam se svideti moj blog postosam ja jos pocetnik!!

objavio ana94* u 07:19 | kategorija:
Permalink | obavesti prijatelja | Komentara (2)
Komentara:
welcome dear Alexandra...zelim ti uspeshan blog...i treba da blog poswetish swojoj bff Mariji...pishi o njoj i washem prijateljstwu...

P.S. komala sam i gornji post...xD...kiss

u prijateljima si mi...
Poslao Dinny u 21:15, 31.10.2008 | Link | |
Hvala napohvalama i tebi je super blog!kisss
Poslao omiljeneserije u 21:26, 4.11.2008 | Link | |


Ostavi komentar