dvojni blog

27.10.2010 - kad karleuša može da postane gej aktivista, što ja ne bi opet postao bloger?






cao drugari.
mnogo je vode proteklo ispod Brankovog mosta od kada sam objavio poslednji post ovdena...
https://www.blogoye.me/anachrist/63987/pedantno.html
neki su me zaboravili, neki nisu, hvala, hvala... dok neki nisu bili rodjeni, ili su bili vrlo mali...
retki, ali bash retki su oni koji su se podmladili, takvima skidam kapu! Bravo!
ja sam mislio, eto tako... opet malo da tjakulamo..
ako me pushtate, ako me primate u drushtvo :)
unapred zahvalan
vash prijatelj
dvoja, ex voja



 
 
 
Komentara (16) :: Pošalji komentar! :: Permanent Link

O blogu

dvojni blog

«  June 2026  »
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Kategorije postova

Blog Prijatelji

• poglavica
• Wall
• Lady
• miriam
• Ksenix
• yin
• III
• Sljivka
• bbora
• yello
• Sanatorijum
• jullie
• drvo
• mazzapsycho
• nemiri
• AnaM
• vanessa
• lazarica
• Lazy
• elfish
• pahulja
• nurlisoul
• gulanfer
• letac
• marija88
• Ansia
• samojedino
• spes
• ivanka1961
• inanna
• asterion
• jelenaartpoezija
• Specificna
• DjMilena
• SarahKay
• bestioferatur
• Radeumetnik
• mephistopheles
• hope
• Minja
• Nymphadora
• maryjane
• Giardia
• Andjelina
• janik
• Ljubasta
• Kosmogina
• Tresnja
• anica
• psihomehanicar

Ostali linkovi

Blog Hosting


BlogOye - Balkan Blog Portal